Creative Tools - profesionální nástroje od renomovaných výrobců pro Váš úspěch

Novinky

 • 08/06  Volné pracovní pozice pro Plzeňsko.

  Hledáme obchodně-technické zástupce pro oblasti severní,západní Čechy,střední a východní Slovensko. Více informací na tel.čísle 725/588988 nebo na in…

 • 24/03  Frézování v 60Hrc

  Naše dokončovací výměnné břitové destičky BNM a BNM-S (broušené) dokáží frézovat 22hodin v řezu!! Konkurence zvádla pouhých 6-7hodin. Více informací …

 • 10/02  Výhradní zástoupení značky Dijet

  Dnešním dnem se firma Creative Tools s.r.o. stala výhradním zástupcem značky Dijet nejen pro čeký,ale také pro slovenský trh.

 • 21/03  Cenová akce na výrobky DIJET

  Nabídka sortimentu firmy DIJET. Frézy OCT a SIC za bezkonkurenční ceny! Více informací najdete v sekci Slevy a akce v horním menu.

 • 21/03  Creative Power - nová značka

  Prodáváme výrobky nové značky Creative Power. Nyní akce na stopkové frézy PRM, SHM, RDS. Kontaktujte nás pro bližší informace.

 • Newsletter

  Chcete-li pravidelně dostávat aktuality na svůj email, vložte prosím svoji platnou adresu. Tímto krokem se přihlásíte k odběru novinek - tzv. newsletteru.

  Dodavatelé

  • DIJET, Int. Creative Power
  • DHF Hepyc
  • Silmax Maier Praezisionswerkzeuge GmbH
  • ANNWAY AYDOSA

  Jakosti materiálů opatřených otěruvzdornými povlaky pro FRÉZOVACÍ NÁSTROJE DIJET

  JC5003

  Břitové destičky Dijet opatřené otěruvzdornými povlaky (řada JC 5000 s povlaky DZ) a určené pro frézovací nástroje jsou opatřeny vrstvou povlaku TiAlN nanášeného technologií PVD (fyzikální srážení kovových par) na povrch speciálního podkladového materiálu. Vyznačují se vynikající odolností proti opotřebení a vylamování, která zajišťuje stálé řezné výkonové parametry i při přerušovaném obrábění.

  Řada je vhodná pro široký rozsah použití, zejména pro frézy osazené otočnými břitovými destičkami, čelní frézy a vrtáky. Podrobné informace o vlastnostech a použití.

  Jakosti materiálů opatřených otěruvzdornými povlaky pro SOUSTRUŽNICKÉ NÁSTROJE DIJET

  JC215V

  Břitové destičky Dijet opatřené otěruvzdornými povlaky (řada V s povlaky JC) a určené pro soustružnické nástroje jsou opatřeny povlaky tvořenými vrstvami různých tlouštěk (12 - 15 μm) nanášenými technologií CVD (chemické srážení kovových par) na povrch speciálního podkladového materiálu. Vyznačují se pozoruhodným zlepšením životnosti břitu nástroje.

  Řada je vhodná pro široký rozsah použití od soustružení s tenkou třískou až po soustružení s mimořádně velkým úběrem materiálu při vysokých řezných rychlostech nebo velikostech posuvů, přičemž se používá v kombinaci s optimálními lamači třísky. Podrobné informace o vlastnostech a použití.

  Jakosti kovokeramických materiálů DIJET

  CX 90

  Hlavními složkami cermetu (spékaného kovokeramického nástrojového materiálu) jsou TiC (karbid titanu), TiN (nitrid titanu) a TiCN (karbonitrid titanu). Ve srovnání se spékanými slitinovými materiály, jejichž hlavní složkou je WC (karbid wolframu), vykazují cermetové kompozitní materiály vysokou pevnost a odolnost proti oxidaci i při vysokých teplotách a také dostatečnou tvrdost potřebnou při obrábění ocelových materiálů, takže umožňují dosahování vysoké kvality obrobeného povrchu. Díky těmto charakteristickým vlastnostem lze cermety velmi efektivně používat při vysokorychlostním obrábění.

  Nová řada Dijet CX, která je určena pro univerzální použití a doplňuje konvenční řady nástrojových materiálů, vyhoví každým řezným podmínkám. Podrobné informace o vlastnostech a použití.

  Nahoru Nahoru