Creative Tools - profesionální nástroje od renomovaných výrobců pro Váš úspěch

Novinky

 • 08/06  Volné pracovní pozice pro Plzeňsko.

  Hledáme obchodně-technické zástupce pro oblasti severní,západní Čechy,střední a východní Slovensko. Více informací na tel.čísle 725/588988 nebo na in…

 • 24/03  Frézování v 60Hrc

  Naše dokončovací výměnné břitové destičky BNM a BNM-S (broušené) dokáží frézovat 22hodin v řezu!! Konkurence zvádla pouhých 6-7hodin. Více informací …

 • 10/02  Výhradní zástoupení značky Dijet

  Dnešním dnem se firma Creative Tools s.r.o. stala výhradním zástupcem značky Dijet nejen pro čeký,ale také pro slovenský trh.

 • 21/03  Cenová akce na výrobky DIJET

  Nabídka sortimentu firmy DIJET. Frézy OCT a SIC za bezkonkurenční ceny! Více informací najdete v sekci Slevy a akce v horním menu.

 • 21/03  Creative Power - nová značka

  Prodáváme výrobky nové značky Creative Power. Nyní akce na stopkové frézy PRM, SHM, RDS. Kontaktujte nás pro bližší informace.

 • Newsletter

  Chcete-li pravidelně dostávat aktuality na svůj email, vložte prosím svoji platnou adresu. Tímto krokem se přihlásíte k odběru novinek - tzv. newsletteru.

  Dodavatelé

  • DIJET, Int. Creative Power
  • DHF Hepyc
  • Silmax Maier Praezisionswerkzeuge GmbH
  • ANNWAY AYDOSA

  Jakosti materiálů opatřených otěruvzdornými povlaky pro SOUSTRUŽNICKÉ NÁSTROJE DIJET

  JC215V

  Břitové destičky Dijet opatřené otěruvzdornými povlaky (řada V s povlaky JC) a určené pro soustružnické nástroje jsou opatřeny povlaky tvořenými vrstvami různých tlouštěk (12 - 15 μm) nanášenými technologií CVD (chemické srážení kovových par) na povrch speciálního podkladového materiálu. Vyznačují se pozoruhodným zlepšením životnosti břitu nástroje.

  Řada je vhodná pro široký rozsah použití od soustružení s tenkou třískou až po soustružení s mimořádně velkým úběrem materiálu při vysokých řezných rychlostech nebo velikostech posuvů, přičemž se používá v kombinaci s optimálními lamači třísky. Podrobné informace o vlastnostech a použití.

  Vlastnosti a použití

  Stupnice podle ISO Jakost Řezná rychlost (m/min) Vlastnosti
  P
  Ocel
  JC110V 200-300 Vynikající odolnost proti opotřebení a deformacím. Dokončovací až středně hrubé obrábění ocelí a litin.
  JC215V 150-250 Dobře vyvážený poměr vlastností zajišťujících odolnost proti opotřebení a odolnost proti lomu. Univerzální jakost pro obrábění ocelí s malým až středním úběrem materiálu.
  JC325V 100-200 Nejhouževnatější jakost. Hrubé obrábění s velkým úběrem materiálu a přerušované obrábění ocelí.
  JC450V 100-200 Použití podkladového materiálu skupiny P s dobrou odolností proti teplu.
  Pro běžné konstrukční oceli, ocelové zápustkové výkovky a ocelové výlisky.
  M
  Nerezavějící ocel
  JC5003 100-180 Vynikající odolnost proti opotřebení a vylamování řezné hrany. Dokončovací obrábění nerezavějících ocelí.
  JC110V 100-200 Vynikající odolnost proti opotřebení a deformacím. Vysokorychlostní dokončovací obrábění nerezavějících ocelí.
  JC5015/8015 80-150 Vynikající odolnost proti vylamování řezné hrany. Obrábění nerezavějících ocelí s malým a středním úběrem materiálu.
  K
  Litina
  JC105V 150-300 Jakost s nejlepší odolností proti opotřebení. Dokončovací až středně hrubé obrábění běžných šedých litin nebo tvárných litin. Obrábění se středními až vysokými řeznými rychlostmi.
  JC110V 150-300 Jakost s vynikající odolností proti opotřebení. Jemné až středně hrubé obrábění šedých a tvárných litin.
  JC215V 100-250 Dobře vyvážený poměr vlastností zajišťujících odolnost proti opotřebení a odolnost proti lomu. Středně hrubé až hrubé obrábění šedých a tvárných litin

  Rozsah použití

    P
  Ocel
  M
  Nerezavějící ocel
  K
  Litina

  Kód ISO

   

  Jakost

   

   

  Nahoru Nahoru