Creative Tools - profesionální nástroje od renomovaných výrobců pro Váš úspěch

Novinky

 • 08/06  Volné pracovní pozice pro Plzeňsko.

  Hledáme obchodně-technické zástupce pro oblasti severní,západní Čechy,střední a východní Slovensko. Více informací na tel.čísle 725/588988 nebo na in…

 • 24/03  Frézování v 60Hrc

  Naše dokončovací výměnné břitové destičky BNM a BNM-S (broušené) dokáží frézovat 22hodin v řezu!! Konkurence zvádla pouhých 6-7hodin. Více informací …

 • 10/02  Výhradní zástoupení značky Dijet

  Dnešním dnem se firma Creative Tools s.r.o. stala výhradním zástupcem značky Dijet nejen pro čeký,ale také pro slovenský trh.

 • 21/03  Cenová akce na výrobky DIJET

  Nabídka sortimentu firmy DIJET. Frézy OCT a SIC za bezkonkurenční ceny! Více informací najdete v sekci Slevy a akce v horním menu.

 • 21/03  Creative Power - nová značka

  Prodáváme výrobky nové značky Creative Power. Nyní akce na stopkové frézy PRM, SHM, RDS. Kontaktujte nás pro bližší informace.

 • Newsletter

  Chcete-li pravidelně dostávat aktuality na svůj email, vložte prosím svoji platnou adresu. Tímto krokem se přihlásíte k odběru novinek - tzv. newsletteru.

  Dodavatelé

  • DIJET, Int. Creative Power
  • DHF Hepyc
  • Silmax Maier Praezisionswerkzeuge GmbH
  • ANNWAY AYDOSA

  Jakosti kovokeramických materiálů DIJET

  CX 90

  Hlavními složkami cermetu (spékaného kovokeramického nástrojového materiálu) jsou TiC (karbid titanu), TiN (nitrid titanu) a TiCN (karbonitrid titanu). Ve srovnání se spékanými slitinovými materiály, jejichž hlavní složkou je WC (karbid wolframu), vykazují cermetové kompozitní materiály vysokou pevnost a odolnost proti oxidaci i při vysokých teplotách a také dostatečnou tvrdost potřebnou při obrábění ocelových materiálů, takže umožňují dosahování vysoké kvality obrobeného povrchu. Díky těmto charakteristickým vlastnostem lze cermety velmi efektivně používat při vysokorychlostním obrábění.

  Nová řada Dijet CX, která je určena pro univerzální použití a doplňuje konvenční řady nástrojových materiálů, vyhoví každým řezným podmínkám.

  Vlastnosti a použití

  Použití Jakost Řezná rychlost (m/min) Vlastnosti
  Soustružení LN10 250-350 Méně pojivových materiálů umožňuje dosažení vyšší odolnosti proti opotřebení. Vysokorychlostní obrábění ocelí. Dokončovací obrábění litin.
  CX50 200-300 Cermet povrchově vytvrzeného typu. Odolnost proti opotřebení a deformacím při vysokorychlostním obrábění. Vysokorychlostní obrábění běžných konstrukčních ocelí.
  CX75 150-250 Vysoký obsah nitridů a jemná, rovnoměrná jehlicová struktura. Vynikající odolnost proti vylamování a opotřebení. Univerzální použití při obrábění ocelí.
  Frézování CX75 180-230 Vysoký obsah nitridů a jemná, rovnoměrná jehlicová struktura. Vynikající odolnost proti vylamování a opotřebení. Frézování uhlíkových a legovaných ocelí za použití středních a vysokých řezných rychlostí.
  CX90 150-200 Vysoký obsah nitridů a jemná, rovnoměrná jehlicová struktura. Vynikající odolnost proti vylamování a opotřebení. Univerzální použití při frézování uhlíkových a legovaných ocelí.
  CX99 100-180 Houževnatější cermetová jakost s pojivovými materiály a mikrostrukturou zvyšující rázovou houževnatost. Vhodná pro použití při hrubém frézování ocelí.

  Rozsah použití

    P
  Ocel
  M
  Nerezavějící ocel
  K
  Litina


  Soustružení
  Frézování

  Nahoru Nahoru